polecany adwokat od spraw rodzinnych białystok - skuteczny radca prawny

Nasza kancelaria adwokacka to najbardziej efektywna pomoc prawna w mieście.  Zatrudniamy tylko wielce wykwalifikowanych adwokatów, specjalizujących  się  w każdej sferze prawa. Nim przystąpimy do rozpoczęcia jakiejkowiek sprawy rozważamy z naszym klientem całkowite wydatki związane z daną sprawą. Prawnicy efektywnie wpierają:

- w sprawach rozwodowych, z stwierdzeniem o winie któregoś z partnerów albo za skutecznym porozumieniem stron z wcześniejszą separacją.

 - w sprawach karnych materialnych, procesowych i wykonawczych - w szczególności małych i dużych kradzieży, całego lub częściowego niszczenie mienia, posiadanie, pobicia, nieumyślne lub umyślne odebrania komuś życia w afekcie albo z premedytacją, atak na niepodległość państwa, życie prezydenta, zbrodnie wobec ludzkości i pokojowi. Wspomagamy również w niedużych występkach  i wykroczeniach. Towarzyszymy od samego początku postępowania, aż do jego szczęśliwego zamknięcia, albowiem zakładamy, że każdą sprawę można wygrać, dzięki naszemu profesjonalizmowi i długoletniemu doświadczeniu. Inne wykroczenia, na które uczciwe potrafimy znaleźć wyjście to: przestępstwa komunikacyjne, wobec porządkowi publicznemu, mieniu,  wiarygodności dokumentów, postępowanie w sprawie nieletnich.

- sprawy spadkowych, dziedziczeniu i windykacji. Chętnie wspomagamy jak przepisać majątek, dojść do tego, kto dziedziczy po zmarłym, w wypadku braku adekwatnych papierów i wykonać testament lub jego poprawnie zrealizować po śmierci. Zajmujemy się szeroko pojętymi testamentami notarialnymi, alograficznymi i własnoręcznymi, a także: darowiznami, zachowkiem i długami spadkowymi.

- w sprawach prawa cywilnego - świadczymy całościowe działania oraz rzeczowe porady prawne, zarówno pisemnie jak i ustnie.  Nasi prawnicy reprezentują klientów przed sądami apelacyjnymi. Prawo cywilne nie ma przed nami żadnych tajemnic. Prowadzimy sprawy w kwestii  prawa rzeczowego, zobowiązań oraz innych gatunku: sprawa o zapłatę, odszkodowanie i zadośćuczynienie, utworzeniu opinii prawnych i programów unijnych oraz ochrona dóbr osobistych.

- w prawie konsumenckim, w rozwiązaniu wszelkich problematycznych reklamacji lub gwarancji, reprezentowanie przed sądem w sporze z konsumentami, rzetelne analizowanie przez naszych radców prawnych umów oraz regulaminów oferowanych usług pod kątem ochrony praw konsumenta, a także wytycznych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

- w prawie gospodarczym efektywnie pomagamy przedsiębiorcom w uczciwym prowadzeniu  ich działalności gospodarczych, założeniu i zarejestrowaniu spółek prawa handlowego bądź ich przekształcenia,

- w prawie podatkowym i jego postępowaniu, karno - skarbowy, dobrze negocjujemy z organem skarbowym, chętnie poradzimy przy postępowaniu podatku akcyzowego, dochodowego, czynności cywilno – prawnych, spadki i nieruchomości. Wspieramy  przy napisaniu odwołań od decyzji podatkowej, kontroli podatkowej, celnej, interpretacji podatkowej, składów i procedur celnych, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, VAT, zeznań podatkowych.

- w prawie pracy, gdzie nasi dobrzy prawnicy prędko i sprawnie sporządzają umowy o pracę lub jej wypowiedzenie z porozumieniem stron z winy pracownika bądź pracodawcy, napisanie upomnienia, nagany, kary pieniężnej.

Do innych operacji pozasądowych należą również: wymiar czasu pracy, rozkład  i system czasu pracy, zadaniowy czas pracy, urlop wypoczynkowy i jego odwołanie, urlop na żądanie macierzyński i wychowawczy. W sprawie czynności sądowych kancelaria prawnicza proponuje swoją pomoc w przypadku roszczeń o odszkodowanie nietolerancję lub mobbing w miejscu pracy i wypadki.

 


Dobry adwokat w Białymstoku - Białystok - Forum poranny.pl forum.poranny.pl › Region › Białystok 21.01.2011 - Liczba postów: 20 - ‎1 autor Strona 1 z 13 - Dobry adwokat w Białymstoku - napisał w Białystok: Szukam pilnie ... W sprawach rodzinnych specjalizuje się mecenas Skolimowska. ... wygrywa nawet z adwokatami i radcami prawnymi o których się pisze. Opinie o białystok adwokat - Ranking Fachowców - Ofachowcach.pl www.ofachowcach.pl/Default.aspx?Search=białystok%20adwokat Słowa kluczowe: adwokat, porady prawne, radca prawny, pisanie pism, prawo .... adwokat Swatkowską w sprawach cywilnych, dobry, uczciwy i solidny prawnik. .... Słowa kluczowe: adwokat, obrona przed sądem, rozwody, sprawy rodzinne Dobry adwokat Białystok bialystok-adwokaci.pl/ Kancelaria Fidura, Świetlicki, Witkiewicz. ... i adwokata Błażeja Witkiewicza świadczy szeroki zakres usług prawnych i ... Adwokat Białystok Błażej Witkiewicz ... W tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, alimenty. ... na prawo spadkowe i prawo rodzinne), prawa pracy i prawa administracyjnego. Ta strona została przez Ciebie odwiedzona w dniu 21.09.16. ADWOKAT OD SPRAW RODZINNYCH? - forum, dyskusje, rozmowy abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/adwokat+od+spraw+rodzinnych%3F Poszukuje dobrego adwokata, prawnika czy radcę prawnego, który zajmuje się ... Wt, 05-10-2010 Forum: Słupsk - Dobry adwokat od spraw rodzinnych w Słupsku ? ..... www.adwokat-białystok.pl Na stronie internetowej dane, telefon, adres. DOBRY ADWOKAT RODZINNY - forum, dyskusje, rozmowy abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/dobry+adwokat+rodzinny DOBRY ADWOKAT RODZINNY: najświeższe informacje, zdjęcia, video o ... Tak jak w temacie powyżej, poszukuję bardzo dobrego adwokata od spraw .... Pilnie poszukuję radcy prawnego/adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym. Jestem .... www.adwokat-białystok.pl Na stronie internetowej dane, telefon, adres. ADWOKAT DOBRY - forum, dyskusje, rozmowy abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/adwokat+dobry To naprawdę bardzo dobry i skuteczny prawnik a przy tym uczciwy i bardzo kulturalny ... W tych sprawach moim zdaniem bardzo dobrym i skutecznym jest adwokat Adrian Król z Łodzi. .... Re: Dobry adwokat z kodeksu rodzinnego w Częstoch. Najlepszy Prawnik to dobry prawnik znajdziesz go tutaj www.najlepszyprawnik.com.pl/ Najlepszy Prawnik to dobry prawnik znajdziesz go w twoim mieście znający zagadnienienia z ... Wolne zawody: Adwokat, Radca Prawny, Notariusz, Doradca Podatkowy ... Konsumencie, uważaj – informacja w sprawie windykacji ... Białobrzegi Białogard Białowieża Biały Bór Białystok Biecz Bielany Wrocławskie Bielawa ...

Biuro w Białymstoku

Kancelaria Adwokacka Białystok
ul. Legionowa 14/16, Lokal 201
Białystok
podlaskie
15-099
85 307 77 71

Filia w Zambrowie

Kancelaria Adwokacka Zambrów
pl. Sikorskiego 5
Zambrów
podlaskie
18-300
85 307 77 71
© 2016 Dobry Adwokat Białystok | M. Fidura, P. Świetlicki, B. Witkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2609 zenbox seb

linki zaprzyjaznione 27.9.16 PF

Pozycjonowanie zbudowanych stron Rumia – studio projektow seo1  Najlepsze projekty stabilnych pozycji webd knb

Pozycjonowanie zbudowanych stron Brzeg – studio projektow seo3  Najlepsze projekty stabilnych pozycji blink knb